Календар подій

20
Лютого
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Інформація про проведення тендеру з будівництва заводу по сортуванню твердих відходів та облаштування ділянки для компостування зелених відходів
28.05.2019 | 09:00 | Департамент розвитку експорту

За інформацією Посольства України в Киргизькій Республіці, мерія м. Бішкек запрошує зацікавлені іноземні компанії взяти участь у тендері з будівництва заводу по сортуванню твердих відходів та облаштування ділянки для компостування зелених відходів (інформація додається).

Згаданий тендер буде проведений у дві стадії. Перша стадія тендеру складатиметься тільки з технічної пропозиції та переліку відступів від технічних і комерційних умов, викладених у тендерній документації, або альтернативних технічних рішень, які учасники тендеру пропонують за умови, що згадані відступи або альтернативні рішення не змінюють основних цілей проекту.

Друга стадія тендеру складатиметься з розгляду оновленої технічної пропозиції з урахуванням усіх змін, які були внесені у ході першої стадії.

Пропозиції на першу стадію тендеру необхідно надіслати за адресою: м. Бішкек, вул. Жибек-Жолу, 328, тел.: +996 312 325 223, e-mail: office312.bsw@gmail.com не пізніше 11:00 7 червня 2019 року.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json