UA | EN
Інформація щодо результатів проведення тендеру на будівництво павільйону України у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020”
31.05.2019 | 16:00

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, через систему електронних закупівель України “Прозорро”, Державним підприємством “ЕКСПО – 2020” (STATE ENTERPRISE “EXPO 2020”) було оголошено відкриті торги на “Будівництво павільйону України у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020”.

28 травня 2019 року за участі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Генерального комісара України на Всесвітній виставці “Експо – 2020” Степана Кубіва відбулось підписання договору між Державним підприємством “ЕКСПО – 2020” та компанією-переможцем тендеру “ASGC Construction LLC” (Об’єднані Арабські Емірати) щодо будівництва павільйону України у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020”.

“ASGC Construction LLC” є однією з найбільших будівельних компаній в Об’єднаних Арабських Еміратах та входить до вертикально-інтегрованої групи компаній ASGC (Al Shafar General Contracting), яка була заснована у 1989 році.

“ASGC Construction LLC” має низку нагород у галузі будівництва та реалізації масштабних архітектурно-будівельних проектів: https://www.asgcgroup.com/how-we-work/awards.

Найбільш масштабними проектами “ASGC Construction LLC” є тематичний павільйон “Sustainability” в рамках Всесвітньої виставки “Експо – 2020”, Бібліотека Мухаммеда бін Рашида в Об’єднаних Арабських Еміратах, Дубай Арена, музей “Etihad”.

Компанія є генеральним забудовником національних павільйонів у рамках Всесвітньої виставки “Експо – 2020” таких країн як Республіка Азербайджан та Австралія, субпідрядником будівництва павільйону Німеччини.

“ASGC Construction LLC” забезпечує повний цикл надання архітектурних, консалтингових, постачальних та інших робіт та послуг, пов’язаних із будівництвом. Також до групи входять компанії-виробники будівельних матеріалів та компанії, що спеціалізуються на наданні послуг у сфері дизайну. Налічує 16 тис. працівників, у тому числі 3 тис. вже працюють на будівельному майданчику “Експо – 2020”.

У разі виникнення додаткових питань звертатися до Державного підприємства “ЕКСПО – 2020” за адресами електронної пошти: info@expo2020.gov.ua та ukraine.expo2020@gmail.com.