Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

22
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Бюджет на 2018 рік забезпечує фінансування всіх пріоритетних реформ у країні
19.09.2017 | 20:43 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні у прес-центрі Уряду відбувся прес-брифінг на тему «Основні показники проекту Державного бюджету на 2018 рік», в якому взяли участь Перший заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Під час брифінгу спікери ще раз озвучили основні показники проекту держбюджету-2018, які базуються на базовому сценарії макропрогнозу, схваленого Урядом. Ці показники передбачають ріст реального ВВП 3%, інфляцію 7%, підняття мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 р. до 3 723 грн (+523 грн.), підвищення розміру прожиткового мінімуму на 9 % у порівнянні з 2017 р. тощо. Все це передбачено профінансувати при зменшені дефіциту державного бюджету до 2,4% ВВП проти 2,7% ВВП в 2017 р.

«Розроблений нами проект бюджету містить чітко визначені пріоритети, які отримають належне фінансування. Він забезпечує проведення всіх пріоритетних реформ у країні. Зокрема, у сфері медицини, освіти, соціальній сфері, розвитку АПК, реформи децентралізації та ін. І в той же час бюджет реалістичний і продовжує політику фіскальної консолідації та вперше містить додаткові документи, які вже частина середньострокового бюджетування», - зазначила Перший заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова.

 "Мінекономрозвитку вітає той факт, що дефіцит державного бюджету скорочується. Це важливо з точки зору зменшення втручання держави в економіку. Крім того, зростають державні інвестиції, зокрема, й в інфраструктуру. 44 млрд виділені на дороги, сприятимуть пожвавленню ділової активності", - відзначив Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json