Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

22
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Бровченко форум ЛОП
Юрій Бровченко: За останні роки активність приватного сектору в ОПК зросла у рази
29.09.2017 | 15:58 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Сьогодні, 29 вересня, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко взяв участь у Всеукраїнському форумі приватних підприємств оборонної промисловості “ОПК і наука”, організований Лігою оборонних підприємств України.

Під час форуму приватні компанії мали змоги презентувати свої розробки представникам Адміністрації Президента, Уряду та народним депутатам. Головними темами обговорення стали розробка та прийняття на озброєння зразків військової техніки та тенденції експорту продукції оборонного призначення.

“За останні роки активність приватного сектору в оборонно-промисловому комплексі зросла у рази. Міністерство всіляко цьому сприяє, і ми сподіваємося, що така тенденція спостерігатиметься й надалі. Це забезпечить зростання реального сектору економіки і українського експорту”, - зазначив Юрій Бровченко.

Заступник гендиректора із зовнішньоекономічної діяльності ДК “Укроборонпром” Денис Гурак під час виступу додав, що з 2014 року “Україна перестала бути сірим експортером зброї для африканських диктаторів. Інші країни сприймають нас як повноцінного легального партнера. Наша продукція може бути закуплена безпосередньо за кошти бюджету НАТО. Ми намагаємося постійно знаходити нові ринки збуту і закликаємо приватний бізнес до співпраці”.

Представники приватних компаній, що займаються виготовленням оборонної продукції, відзначили особливу роль Мінекономрозвитку у забезпеченні їх розвитку.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json