Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна переймає досвід Туреччини у реалізації проектів державно-приватного партнерства
19.09.2017 | 17:47 | Прес-служба Мінекономрозвитку

19 вересня розпочався офіційний візит урядової делегації на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайлом Тітарчуком до Туреччини. Делегація візьме участь у тренінгу з ефективної реалізації проектів державно-приватного партнерства (ДПП) на основі турецького досвіду.

Оцінюючи перспективи співпраці України та Туреччини, Михайло Тітарчук відзначив: “Туреччина вже багато років є лідером з реалізації проектів державно-приватного партнерства. Усього країна впровадила близько 200 масштабних проектів загальною вартістю $120 млрд у медицині, енергетиці, будівництві доріг, тунелів, аеропортів та морських портів. Для нас це безцінний досвід, який не просто вражає - він спонукає до подальшої роботи із ефективної організації системи державно-приватного партнерства в нашій країні.”

Тренінг організований у рамках роботи Турецько-української робочої комісії з питань державно-приватного партнерства. Його програма передбачає опанування досвіду турецької сторони із управління проектами ДПП через аналіз практичних кейсів у сферах транспортної інфраструктури та охорони здоров'я, лекції та семінари із відбору проектів, організаційної роботи та структури прийняття рішень у великих проектах, управління циклами проектів ДПП, планування бюджетів, тощо.

У рамках офіційного візиту українська делегація зустрінеться з представниками Уряду та бізнесу Туреччини, а також ознайомиться із найбільшими проектами, реалізованими за допомогою ДПП, наприклад новий аеропорт у м. Стамбул, Євразійський тунель та інші.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json