Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

25
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Українська торгова місія розпочала роботу в Делі
11.09.2017 | 10:43 | Прес-служба Мінекономрозвитку

В Делі розпочала роботу Торгова місія під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України Наталії Микольської. У ній також беруть участь представники Офісу з просування експорту та українського бізнесу.

Індія є важливим торговельним партнером України, адже в  географічній структурі українського експорту за підсумками І півріччя 2017 року посідає 4 місце (2016 року – 5 місце) з часткою 5,5% від загального українського експорту.

Так, у 2016 році експорт товарів та послуг з України до Індії склав $2 млрд та збільшився на 31,4%. За 6 місяців 2017 року експорт  вже склав $1,4 млрд та збільшився в порівнянні з 6 місяцями 2016 року на 38,5%.

Основне завдання торгової місії – представити українські товари та послуги на індійському ринку, провести В2В зустрічі для налагодження та розширення торговельних відносин. Крім того, під час  місії відбудуться переговори представників Мінекономрозвитку з Міністерством комерції та промисловості , Міністерством судноплавства та Міністерством сільського господарства Індії. Основні теми розмов – збільшення взаємної торгівлі товарами, відкриття допуску української харчової продукції на ринок Індії, участь українських інженерних і  будівельних компаній в інфраструктурних та енергетичних проектах.  

«Українські експортери зможуть встановити контакти та налагодити співпрацю із сотнею індійських компаній, адже торгова місія передбачає B2B-зустрічі, круглі столи, візити на виробничі майданчики потенційних партнерів та відвідування спеціалізованої виставки агро- та харчових продуктів у Мумбаї», - зазначила Наталія Микольська.

Нагадаємо, що про необхідність активізації торговельно-економічних відносин Україна-Індія та важливість акценту на співпрацю у сфері промисловості домовились під час зустрічі на початку року Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та державний Міністр комерції та промисловості Індії  Нірмала Сітхараман. 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json