Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство
Перша міжнародна кувейтська торговельна виставка «Кувейт – серце світової торгівлі»
21.12.2015 | 10:24 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ.

У період з 21 по 27 лютого 2016 року у м. Ель-Кувейт відбудеться Перша міжнародна кувейтська торговельна виставка «Кувейт – серце світової торгівлі», яка проходитиме під патронатом Його Високості Еміра Держави Кувейт шейха Сабах Аль-Ахмад Аль-Джабер-Сабаха. Координатором діяльності з підготовки та проведення зазначеного заходу є Кувейтська компанія «Kuwait International Fair».

За словами кувейтської сторони, у виставці будуть представлені провідні компанії не лише арабських країн Перської затоки, а багатьох інших європейських та азіатських держав, що надає змогу позиціонувати її як платформу для встановлення міжнародних торгівельних контактів. Окрім презентації експортного потенціалу, кожна країна-учасник матиме нагоду продемонструвати національні колорит та автентичність, провести відео- та / або фотопрезентації, організувати дегустації страв національної кухні тощо.

Виставка дозволить ознайомитися з діяльністю місцевих, регіональних і міжнародних організацій та фірм, опрацювати можливості укладання договорів з кувейтськими компаніями та компаніями інших країн світу, залучення підтримки  іноземних інвесторів та відкриття нових ринкових перспектив, а також налагодити професійні контакти з власниками світових торговельних марок.

Участь у Першій міжнародній кувейтській торговельній виставці сприятиме подальшому розвитку торгово-економічного співробітництва між підприємницькими колами України та країн Арабської затоки та створенню сприятливих умов для виходу національних підприємств на ринки країн Арабського світу.

Для участі у зазначеному виставковому заході необхідно попередньо зареєструватися за посиланням: http://www.itf-kw.com/  шляхом заповнення аплікаційної форми.

Залежно від розміщення та обладнання обраної виставкової площі визначається загальна вартість оренди, 25 % від суми якої необхідно сплатити на рахунок Міжнародного виставкового комплексу Кувейту та надіслати підтверджуючий документ разом із заповненою аплікаційною формою. Решту суми – 75 %, необхідно сплатити до 21 січня 2016 року, надіславши на адресу компанії «Kuwait International Fair» відповідне підтвердження.

Ціни за оренду виставкових площ визначаються автоматично. Аплікаційна форма може бути заповнена як кожною компанією окремо, так і організацією, яка представлятиме групу виробників продукції чи надавачів послуг.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2