Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки у засіданнях Верховної Ради України протягом 2 - 6 березня 2009 року
11.03.2009 | 09:31 | Управління взаємодії з Верховною Радою України та іншими органами державної влади.

2 - 6 березня відбулись пленарні засідання четвертої сесії Верховної Ради України VІ скликання.

4 березня:

· не набрав необхідної кількості голосів проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань митної справи» (№2400, КМУ, розроблений Мінекономіки).

Доповідав заступник Міністра Поживанов М. О.

5 березня:

· прийнято в цілому проект Закону «Про внесення доповнень до статті 2 Закону України "Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності" (друге читання)», (№ 0972, КМУ, розроблений Мінекономіки);

· прийнято в цілому проект Закону «Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про природні монополії" (друге читання)», (№ 0979, КМУ, розроблений Мінекономіки).

Супроводжував заступник Міністра Поживанов М. О.;

· не включено до порядку денного проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання процесів управління державним майном)», (№ 4060, н. д. Осика С.Г., Бондар О.М.).

Супроводжував Перший заступник Міністра Максюта А. А.

Протягом тижня відбулося 6 засідань комітетів Верховної Ради України, на яких розглядались законопроекти, внесені Кабінетом Міністрів України, Президентом України та народними депутатами України, а саме:

3 березня Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної  політики розглянув та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України:

· прийняти за основу доопрацьований Комітетом проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Митний тариф України», (№ 3444-Д, повторне перше читання, КМУ, розроблений Мінекономіки).

Доповідав заступник Міністра Поживанов М. О.

4 березня Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції розглянув та прийняв рішення рекомендувати профільному Комітету:

· підтримати у І читанні проект Закону «Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони розповсюдження реклами виробів немедичного призначення)», (№ 3513, КМУ, розроблений Мінекономіки).

За участю директора департаменту Жовтухи В. О.

· законопроект заслухано, рішення не прийнято «Про внесення змін до статті 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо припинення провадження у справі про банкрутство)», (№ 3528, н. д. Міщенко С.Г.).

За участю директора департаменту Хорунжого Ю. А.

4 березня Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації розглянув та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України:

· прийняти за основу та в цілому проект Закону «Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони розповсюдження реклами виробів немедичного призначення)», (№ 3513, КМУ, розроблений Мінекономіки).

Доповідав заступник Міністра Пантелеєнко В. М.

4 березня Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я розглянув та прийняв рішення рекомендувати профільним комітетам:

· підтримати у І читанні проект Закону «Про внесення змін до законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично-модифікованих компонентів», (№ 3230, н. д. О. Зарубінський, О. Шепелев);

· підтримати у І читанні проект Закону «Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони розповсюдження реклами виробів немедичного призначення)», (№ 3513, КМУ, розроблений Мінекономіки).

За участю заступника директора департаменту Бородині О. Г.

4 березня Комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва провів засідання робочої групи, щодо опрацювання нижче вказаних законопроектів для розгляду на засіданні Комітету:

· проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги», (№ 3434, КМУ, розроблений Мінекономіки);

· проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності суб'єктів господарювання на ринку комунальних послуг», (№ 3437, КМУ).

За участю директора департаменту Савицького О. Д.

4 березня Комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва проводив круглий стіл на тему: «Обговорення пропозицій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у питаннях законодавчого врегулювання наслідків фінансової кризи».

За участю заступника Міністра Крючкової І. В.

4 березня Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики проводив слухання у комітеті: «Про стан реалізації Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва».

За участю директора департаменту Онищенка П. О.

4 березня Комітет Верховної Ради України у закордонних справах розглянув та прийняв рішення рекомендувати профільному Комітету:

· ратифікувати проект Закону «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією про експортне мито», (№ 0115, КМУ, розроблений Мінекономіки).

Доповідав заступник Міністра Пятницький В. Т.

5 березня Комітет Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва розглянув:

· проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо посилення відповідальності за порушення прав споживачів)», (№ 4059, н. д. Сочка О.О.);

· проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо визначення поняття суб'єкта мікропідприємництва)», (№ 3461, н. д. Ляпіна К.М.).

За участю директора департаменту Жовтухи В. О.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2