Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

09
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 28 жовтня - 1 листопада 2019 року
04.11.2019 | 17:25 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

29 жовтня перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Кухта П. А. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про державне регулювання у сфері мийних засобів” (реєстраційний №1170, розроблений народним депутатом Шпеновим Д. Ю.), який було відхилено,
  • “Про концесії” (реєстраційний №0879, друге читання), який було знято з розгляду,
  • “Купуй українське, плати українцям” (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва) (реєстраційний №0878, друге читання), який було знято з розгляду,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів” (реєстраційний №0899, друге читання), який було знято з розгляду.

31 жовтня Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Милованов Т. С. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції” (реєстраційний №2168, розроблений Мінекономіки), який було прийнято за основу зі скороченням строку підготовки до другого читання.

1 листопада Виконувач обов’язків Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Свириденко Ю. А. взяла участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

30 жовтня на засіданні Комітету з питань з питань економічного розвитку Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Милованов Т. С. доповідав щодо пріоритетного розвитку економіки та галузей, розвиток яких повинен простимулювати економічну активність України.

А також перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Кухта П. А., заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Романович Д. О. супроводжували проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентним тролінгом” (реєстраційний № 2258, розроблений народними депутатами Стефанчуком Р. О., Підласою Р. А.), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (щодо реформи патентного законодавства) (реєстраційний № 2259, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Стефанчуком Р. О., Радуцьким М. Б.), який було рекомендовано прийняти в першому читанні за основу.

30 жовтня на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний №2194, розроблений народними депутатами Заблоцьким М. Б. та ін.), який було рекомендовано прийняти за основу,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони” (реєстраційний №2195, розроблений народними депутатами Підласою Р. А. та ін.), який було рекомендовано прийняти за основу.

Відповідно до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 4 по 8 листопада 2019 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json