Головна » Документи

Календар подій

07
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Запрошення на Міжнародний фестиваль «Влучна Традиція 2018»
12.06.2018 | 15:23 | Департамент туризму та курортів

Департамент туризму та курортів повідомляє, що Всесвітня федерація традиційної стрільби з лука в України втретє організовує Міжнародний фестиваль «Влучна Традиція 2018», який відбудеться в Національному музеї народної архітектури та побуту України 18-19 серпня 2018 року.

Фестиваль передбачає проведення турніру та семінару, розважальну програму, екскурсії Музеєм. Також буде організовано смачну національну кухню та традиційний ярмарок за участю етнічних майстрів – гончарів, ковалів, ремісників.

Учасники матимуть можливість випробувати себе у всіх видах традиційної стрільби: стендовій, практичній, динамічній та стрільбі на дальність. Будуть представлені дисципліни турецької, корейської, англійської та американській традиційній стрільби. Перлиною фестивалю цього року буде семінар, присвячений лучним традиціям різних країн світу та майстер-клас від запрошених чемпіонів світу.

У разі вашої зацікавленості пропонуємо звертатися за тел: +38068-351-05-74 або на електронну скриньку: wtaf.ukraine@gmail.com


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json