Головна / Діяльність / Торговельний захист / Захист на зовнішніх ринках / Повідомлення для українських експортерів
Меню

Повідомлення про припинення застосування уповноваженим органом Бразилії антидемпінгових заходів щодо імпорту шин автомобільних з України

За результатами перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту до Бразилії автомобільних шин уповноваженим органом Федеративної Республіки Бразилія прийнято рішення про припинення застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту товару з України. Відповідне рішення було опубліковано 16.01.2020 в офіційному виданні Бразилії, доступно за наступним Посиланням португальською мовою.

П’ятирічний перегляд антидемпінгових заходів щодо шин автомобільних проводився з січня 2019 року по січень 2020 року. Уповноважений орган Федеративної Республіки Бразилія дійшов висновку про відсутність ймовірності поновлення демпінгу та шкоди з України. При цьому, антидемпінгові заходи було продовжено щодо імпорту з Кореї, Тайланду та Тайваню, провінції Китаю.

Таким чином, українські виробники-експортери можуть поставляти автомобільні шини до Федеративної Республіки Бразилія без сплати антидемпінгового мита.

Нагадаємо, що антидемпінгові заходи щодо українських автомобільних шин були застосовані Бразилією 16.01.2014 зі ставкою антидемпінгового мита 1,23 дол. США за кг., що призвело до припинення поставок українських шин до Бразилії. Орієнтовний обсяг експорту українських автомобільних шин до застосування антидемпінгових заходів складав близько 2 тис. тон вартістю 7,3 млн дол. США.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json