Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Пріоритетні реформи » РОЗВИТОК ЕКСПОРТУ » Виставково-ярмаркова діяльність » Участь України у Всесвітній виставці “Експо – 2020” » Павільйон України на Всесвітній виставці “Експо – 2020” (м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати)
Хід будівництва та організація роботи павільйону України
22.05.2020 | 17:18 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

Український павільйон покаже багатство нашої природи, української культури, традицій в інноваційних підходах. Застосований стиль – будівля, що відображає форму колоска. Держава – прапор – жовте поле – пшениця – колосок. Жодна з рослин не розкриває так широко нашу національну ідентичність, як колосок. Кожен куточок павільйону розкриває ідею, яким чином та у якому напрямку розвивати майбутнє світу.

Не дивлячись на пандемію вірусу COVID-19, яка торкнулася кожного куточку нашої планети та змінила хід історичних подій та звичний уклад повсякденного життя людей, будівельні роботи зі зведення міста для проведення Всесвітньої виставки “Експо – 2020” йдуть повним ходом. Щодня, крок за кроком, зводиться павільйон України, набуваючи своїх фінальних обрисів та форм. Забудовник павільйону України в рамках Всесвітньої виставки “Експо – 2020” провідна компанія з ОАЕ – ТОВ “Ей Ес Джі Сі Констракшен” (ASGC)

Хід будівництва Українського павільйону станом на 26 березня 2020 року

Хід будівництва Українського павільйону станом на 8 травня 2020 року

ВІДЕО: https://www.youtube.com/watch?v=vRwYc1y2YmI

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2