Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я працівників під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання”

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я працівників під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання” (далі – проект акта).

Проект акта розроблено з метою приведення у відповідність до чинного законодавства про охорону праці.

Електронну версію проекту акта та пояснювальної записки, розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2, E-mail: yprokopenko@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, е-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json