Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення на сайті Міністерства проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів”

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” (далі – проект Закону) Мінекономіки робить оголошення про його публікацію.

Проект Закону розроблено Мінекономіки з метою виконання Українською Стороною зобов’язань за Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони та добросовісного виконання Постанови Арбітражної групи в рамках спору у зв’язку із тимчасовою забороною експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді.

Проект Закону, пояснювальна записка, порівняльна таблиця та аналіз регуляторного впливу до проекту Закону розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

  • 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, департамент зовнішньоекономічної діяльності та торговельного захисту, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, e-mail: dispute.settlement@me.gov.ua.
  • 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: inform@drs.gov.ua.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json