Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

03
Березня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 31 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Методів інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків, та проведення фітосанітарної експертизи (аналізів)”
21.01.2021 | 20:36 | Директорат державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює доопрацьований проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Методів інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків, та проведення фітосанітарної експертизи (аналізів)” (далі – проєкт наказу).

Проєктом наказу пропонується затвердити методи інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків, та проведення фітосанітарної експертизи (аналізів).

Метою прийняття наказу є систематизації методів проведення фітосанітарної експертизи (аналізів), запровадженні уніфікованого підходу і встановленні прозорих та чітких механізмів взаємодії органів державної влади і бізнесу.

Проєкт наказу розроблено з урахуванням положень міжнародних стандартів з фітосанітарних заходів (МСФЗ) № 23, № 27, № 31, стандартів з фітосанітарних заходів Європейської та Середземноморської організації захисту рослин РМ 3, РМ 7, інших міжнародних стандартів, інструкцій, а також рекомендацій щодо фітосанітарних заходів.

Електронну версію проєкту наказу, пояснювальної записки та аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у рубриці “Документи” в підрубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу та аналізу регуляторного впливу в письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України: вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008, е-mail: K.Chekan@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: inform@dkrp.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json