Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 01 – 04 вересня 2020 року

Пленарне засідання Верховної Ради України

1 вересня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. супроводжувала проект Закону “Про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі” щодо ефективної реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту” (реєстраційний номер 3075, розроблений народними депутатами України Костюх А. В. та ін.), який прийнято за основу.

3 вересня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романішин О. В. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями” (реєстраційний номер 3761, розроблений президентом України Зеленським В. О.), який прийнято за основу та альтернативний проект (реєстраційний номер 3761-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який відхилено.

4 вересня 2020 Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

4 вересня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції” (реєстраційний номер 3295, розроблений народними депутатами України Чернявським М. Т. та ін.), який прийнято за основу.

4 вересня 2020 року за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Качки Т. А. було розглянуто проект Закону “Про вихід з Угоди про співробітництво держав - учасниць СНД у створенні, використанні та розвитку міждержавної мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки” (реєстраційний номер 0048, розроблений Мінекономіки), який не набрав голосів.

Засідання комітетів Верховної Ради України

1 вересня 2020 року на засіданні Комітету з питань фінансів податкової та митної політики (в режимі відеоконференції) заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями” (реєстраційний номер 3761-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який рекомендовано відхилити та проект Закону “Про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України “Про стандартизацію” (реєстраційний номер 2477, розроблений народними депутатами України Герега О. В. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json