Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 15 – 19 червня 2020 року

Пленарне засідання Верховної Ради України

16 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала проект Закону “Про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон” (реєстраційний № 2365, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який прийнято за основу та альтернативний проект (реєстраційний № 2365-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та Солод Ю. В.), який відхилено.

16 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Романович Д. О. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності” (реєстраційний № 2255, розроблений народними депутатами України Стефанчуком Р. О. та ін., друге читання), який прийнято.

16 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства в Україні” (реєстраційний № 2064, розроблений народними депутатами України Івченко В. Є. та ін.), який прийнято за основу.

17 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель” (реєстраційний № 2280, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін.), який прийнято.

17 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. супроводжувала проект Закону “Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (реєстраційний № 2831-1, розроблений народними депутатами України Васильковським І. І. та ін.) та альтернативний проект (реєстраційний № 2831-2, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), які не набрали голосів.

17 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації, як фактору адаптації та мобільності українця” (реєстраційний № 2481, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який направлено на повторне перше читання.

17 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону “Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин” (реєстраційний № 3318, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.), який прийнято за основу.

19 червня 2020 Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

15 червня 2020 року на засіданні Комітету з питань економічного розвитку заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Панаіотіді С. М. супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства “Антонов” щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення Вищого антикорупційного суду приміщенням” (реєстраційний № 3350, розроблений народними депутатами України Радіоною А. О. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому з техніко-юридичним опрацюванням.

17 червня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. взяв участь у засіданні Комітету з питань екологічної політики та природокористування під час якого було розглянуто проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)” (реєстраційний № 2351, розроблений народними депутатами України Маріковським О. В. та ін., друге читання).

17 червня 2020 року на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М. було розглянуто проект Закону “Про  сільськогосподарську кооперацію” (реєстраційний № 0856, розроблений народними депутатами України Бакуменко О. Б. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому як Закон з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій та розпочато розгляд проекту Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний № 2194, розроблений народними депутатами України Заблоцьким М. Б. та ін.).

17 червня 2020 року Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (реєстраційний № 3330, розроблений Кабінетом Міністрів України, який рекомендовано Верховній Раді Україні визначитись шляхом голосування на пленарному засіданні.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json