Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

17
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2021 рік"
20.11.2020 | 08:10 | Департамент санкційної політики

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2021 рік” (далі – проект постанови) Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України робить оголошення про його публікацію.

Проектом постанови на виконання статті 16 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” пропонується затвердити переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квоти на 2021 рік.

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” проект постанови, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу до проекту постанови розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua/ у розділі “Документи” в рубриці Обговорення проектів документів.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

  • 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, Департамент санкційної політики, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, e-mail: yzozulia@me.gov.ua.
  • 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва , e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json