Головна » Документи

Календар подій

03
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Мінекономрозвитку запрошує український бізнес долучитися до програми Всесвітньої виставки “Експо – 2020” з надання грантів для фінансування інноваційних рішень та винаходів Expo Live

Організаційним комітетом виставки “Експо-2020” в Дубаї оголошено про початок п’ятого циклу програми інновацій та партнерства Expo Live, яка спрямована на прискорення та просування творчих рішень, що покращують життя, зберігаючи наш світ. Програмою передбачено проведення конкурсу на отримання грантів у розмірі до 100 000 доларів США кожним соціальним підприємствам, стартапам та місцевим проектам з усього світу, виходячи з їх потенціалу позитивного впливу на навколишнє середовище та забезпечення реальної соціальної значущості.

Довідково:

програма Expo Live Innovation Impact Grant Programme покликана фінансувати інноваційні та творчі рішення, що підпадають загальній тематиці Всесвітньої виставки “Експо – 2020”, яка відбудеться у м. Дубай (ОАЕ)
та стане найбільшою виставковою подією у світі. Основною темою заходу визначено "Об'єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє". Підтемами виставки є: можливість – розкриття потенціалу людини та суспільства для внесення вкладу у розвиток кращого майбутнього; мобільність – необхідність створення більш “розумних” та продуктивних взаємозв’язків в рамках процесів глобалізації; сталий розвиток – визначення шляхів розвитку, якими суспільство може слідувати до прогресу, без шкоди для основних потреб майбутніх поколінь.

Кінцевий термін для подачі заявок – 15 вересня 2019 року.

Подати власну заявку на участь у програмі ви можете за посиланням.

Більш детальну інформацію про програму можна отримати ознайомившись з електронними брошурами, що додаються.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json