Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 30 червня – 3 липня 2020

Пленарні засідання Верховної Ради України

3 липня 2020 Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

1 липня 2020 року відбулось засідання Комітету з питань економічного розвитку за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. та його заступників, під час якого було розглянуто проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення охорони і захисту прав на торговельні марки і промислові зразки та боротьби з патентним тролінгом” (реєстраційний № 2258, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та Стефанчуком Р. О., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому та проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення контрольної функції комітету та підготовки об'єктів приватизації” (реєстраційний № 3552, розроблений народним депутатом України Наталухою Д. А.), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

1 липня 2020 року на засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала (в режимі відеоконференції) проекти Законів:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту працівника у випадку затримки виплати заробітної плати” (реєстраційний № 3264, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та Остапенко А. Д.),
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій працівників на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати” (реєстраційний № 3264-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та Солод Ю. В.),
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження максимального розміру заробітної плати (винагороди) окремих категорій осіб під час дії надзвичайної ситуації в Україні” (реєстраційний № 3492, розроблений народним депутатом України Гривко С. Д.), які рекомендовано включити в порядок денний сесії.

1 липня 2020 року на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцького Т. М. було продовжено розгляд проекту Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний № 2194, розроблений народними депутатами України Заблоцьким М. Б. та ін.).

1 липня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. взяв участь (в режимі відеоконференції) у засіданні Комітету з питань екологічної політики та природокористування під час якого було розглянуто проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)” (реєстраційний № 2351, розроблений народними депутатами України Маріковським О. В. та ін., друге читання).

Відповідно до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 6 по 10 липня 2020 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json