Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

17
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії продовольчої безпеки на період до 2030 року»
25.11.2020 | 12:19 | Директорат розвитку аграрного сектору

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Стратегії продовольчої безпеки на період до 2030 року“ (далі – проєкт розпорядження) Мінекономіки робить оголошення про його публікацію.

Метою проєкту розпорядження є забезпечення доступу усіх соціальних і демографічних груп населення до безпечних харчових продуктів у достатній кількості, а також створення умов для продовольчої незалежності країни.

Проєкт розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua/ в розділі “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження стосовно проєкту розпорядження у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Директорат агропромислового розвитку, електронна адреса: m.moroz@me.gov.ual.vedmid@me.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json