Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

05
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Громадський форум СОТ-2019
20.03.2019 | 12:18 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

У період з 8 по 11 жовтня 2019 року у штаб-квартирі Світової організації торгівлі у Женеві проходитиме черговий щорічний Громадський форум СОТ (далі – Форум). Відповідну інформацію щодо Форуму розміщено на веб-сайті СОТ за посиланням: https://bit.ly/2HiutHM.

Цьогорічний захід проходитиме під назвою “Майбутнє торгівлі: адаптація до мінливого світу” (‘Trading Forward: Adapting to a Changing World’).

Актуальність такої тематики пояснюється тим, що сучасні умови торгівлі характеризуються істотними змінами технологій, методів виробництва, особливостями зайнятості, структури попиту, наявністю демографічних, кліматичних та інших викликів. Такі зміни були предметом обговорення під час проведення попереднього Форуму-2018, учасники якого ділилися поглядами щодо тенденцій розвитку торгівлі протягом наступних десятиліть.

Дискусії Форуму-2019 передбачається зосередити на питаннях, як трейдери з усього світу можуть підготуватися до такого майбутнього і сприяти обміну досвідом адаптації до існуючих змін. Основними напрямами обговорень будуть такі теми: послуги – нові торговельні можливості; наступні покоління – що очікують від багатосторонньої торговельної системи представники нової генерації сучасних цифрових технологій; подальший розвиток СОТ для зміцнення торговельної системи.

До участі у Форумі запрошуються представники громадянського суспільства, наукових кіл, бізнесу, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій.

Організація робочих сесій для проведення дискусій на Форумі забезпечується самими учасниками. СОТ обирає найкращі пропозиції і визначає тематику для обговорень. Пропозиції щодо предмету обговорень та організації робочих сесій чи семінарів можуть подаватися до 3 червня ц.р. шляхом заповнення відповідної форми, розміщеної на сайті СОТ. Зареєструватися для участі у Форумі можна онлайн до 16 вересня 2019 року за наступним посиланням: https://bit.ly/2XZMgHS.

Довідково: Громадський форум є найбільшим щорічним освітньо-інформаційним заходом Світової організації торгівлі. Його проведення створює унікальну платформу для глав держав, парламентаріїв, представників провідних світових ділових кіл та неурядових організацій, студентів, науковців, щоб зібратися разом і обговорити широке коло питань стосовно діяльності СОТ, торгівлі і розвитку, найбільш актуальних на сьогодні. Понад 1500 учасників щороку беруть участі у Форумі. Більш детальну інформацію про проведення попередніх громадських форумів СОТ можна знайти за посиланням: https://bit.ly/1JytBn4 .

 


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json