Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

05
Грудня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації адміністративних послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності”
29.10.2020 | 12:01 | Департамент санкційної політики

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації адміністративних послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності” (далі – проект Закону) Мінекономіки робить оголошення про його публікацію.

Проект Закону розроблено на виконання пункту 114 Плану заходів з виконання Державної програми стимулювання економіки для подолання негативних наслідків, спричинених обмежувальними заходами щодо запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на 2020 – 2022 роки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 № 534 та пункту 82 Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та покращення бізнес-клімату, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1413-р. та з метою лібералізації законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності, удосконалення інституту нетарифного регулювання, визначення процедури надання адміністративних послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності на рівні Закону України.

Проект Закону, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу до проекту Закону розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua/ у розділі Документи в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

  • 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, Департамент санкційної політики, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, e-mail: yzozulia@me.gov.ua.
  • 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва , e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json