Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання”

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання” (далі – проект Закону) Мінекономіки оголошує про його публікацію.

Проект Закону розроблено у зв’язку з потребою, викликаною реаліями сьогодення, в удосконаленні національної системи експортного контролю, шляхом оптимізації процедур державного експортного контролю в цілому, в тому числі задля підвищення оперативності прийняття рішень у цій сфері та автоматизації процесів надання адміністративних послуг.

Зазначений проект Закону розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту Закону просимо надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, тел. 200-47-73*3976; е-mail: korol@me.gov.ua.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json