Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 19 - 23 вересня 2016 року
04.10.2016 | 09:08 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

21 вересня 2016 року Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у представленні проекту Закону про Державний бюджет України на 2017 рік.

23 вересня 2016 року перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ковалів Ю. І. взяла участь у “Годині запитань” до Уряду.

Засідання комітетів Верховної Ради України

21 вересня 2016 року перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ковалів Ю. І. взяла участь у комітетських слуханнях з питання: “Про ситуацію з приватизацією Одеського припортового заводу”, які проводила Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації.

21 вересня 2016 року Комітет з питань промислової політики та підприємництва проводив круглий стіл на тему: “Перші результати дії мораторію на експорт лісу-кругляка”, у якому приймала участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгівельний представник України Микольська Н. Я.

21 вересня 2016 року на засіданні Комітету з питань промислової політики та підприємництва заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проект Закону України про внесення змін до Закону України “Про інвестиційну діяльність” (щодо державних інвестиційних проектів) (реєстраційний № 5105, розроблений народними депутатами С. Кіралем та ін.), який було рекомендовано парламенту прийняти в першому читанні за основу.

Відповідно до календарного плану проведення п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 26 по 30 вересня 2016 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2