Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки у засіданнях Верховної Ради України протягом 06 - 10 жовтня 2008 року
13.10.2008 | 16:52 | Управління взаємодії з Верховною Радою України та іншими органами державної влади.

6 - 10 жовтня відбулись пленарні засідання Верховної Ради України VІ скликання. Законопроекти, відповідальним за проходження яких у Верховній Раді України є Мінекономіки, не розглядались.

Протягом тижня відповідальні працівники Міністерства взяли участь у 3 засіданнях Комітетів Верховної Ради України, на яких розглядались законопроекти, внесені Кабінетом Міністрів України та народними депутатами України, а саме:

 

8 жовтня

У Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці за участю заступника Міністра Крючкової І.В. розглянуто:

·  проект Закону «Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2009 рік», реєстраційний №3175 (рішення – підтримати у першому читанні з пропозиціями Комітету).

У Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах за участю Першого заступника Міністра Романюка С.А. розглянуто:

·  проект Закону «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Албанія про торговельно-економічне співробітництво», реєстраційний №0069 (рішення – ратифікувати);

·  проект Закону «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Парагвай про торговельно-економічне співробітництво», реєстраційний №0075 (рішення – ратифікувати);

·  проект Закону «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Народної Республіки Бангладеш про торговельно-економічне співробітництво», реєстраційний №0091 (рішення – ратифікувати).

У Комітеті Верховної Ради України з питань європейської інтеграції за участю Першого заступника Міністра Максюти А.А. розглянуто:

·  проект Закону «Про ратифікацію Угоди між КМУ та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2005 року», реєстраційний №0068 (рішення – ратифікувати);

·  проект Закону «Про ратифікацію Угоди між КМУ та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2006 року», реєстраційний №0090 (рішення – ратифікувати).

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2