Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Міжнародний туристичний ярмарок AITF-2016
01.02.2016 | 16:02 | Управління туризму та курортів.

Від азербайджанських партнерів отримано лист, в якому Міністерство культури і туризму Республіки Азербайджан, а також ITE Group PLC запрошують українські компанії взяти участь у виставці XV Azerbaijan International Travel and Tourism Fair (AITF), яка відбудеться в Баку 7-9 квітня 2016 року.

AITF - головна туристична виставка Азербайджану, за останні 10 років вона стала також провідною виставкою Кавказького регіону. Торік виставка AITF-2015 мала великий успіх, її гостями стали понад 4000 відвідувачів, включаючи представників 371 компанії з 43 країн.

AITF-2016 офіційно підтримується Міністерством культури і туризму Республіки Азербайджан і Всесвітньою туристичною організацією ООН (UNWTO). Протягом всієї виставки проводитимуться семінари та круглі столи для учасників.

Міністр культури і туризму Республіки Азербайджан пан Абульфас Гараєв запрошує всіх зацікавлених осіб стати учасниками цієї виставки, де вони будуть мати реальну можливість встановити ділові контакти з лідерами світової туристичної індустрії та забезпечити гідну промоцію туристичного потенціалу України.

Більш детальну інформацію можна знати на сайті організаторів виставки:

Web: www.aitf.az

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2