Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Запрошення на Міжнародний фестиваль «Влучна Традиція 2018»
12.06.2018 | 15:23 | Департамент туризму та курортів.

Департамент туризму та курортів повідомляє, що Всесвітня федерація традиційної стрільби з лука в України втретє організовує Міжнародний фестиваль «Влучна Традиція 2018», який відбудеться в Національному музеї народної архітектури та побуту України 18-19 серпня 2018 року.

Фестиваль передбачає проведення турніру та семінару, розважальну програму, екскурсії Музеєм. Також буде організовано смачну національну кухню та традиційний ярмарок за участю етнічних майстрів – гончарів, ковалів, ремісників.

Учасники матимуть можливість випробувати себе у всіх видах традиційної стрільби: стендовій, практичній, динамічній та стрільбі на дальність. Будуть представлені дисципліни турецької, корейської, англійської та американській традиційній стрільби. Перлиною фестивалю цього року буде семінар, присвячений лучним традиціям різних країн світу та майстер-клас від запрошених чемпіонів світу.

У разі вашої зацікавленості пропонуємо звертатися за тел: +38068-351-05-74 або на електронну скриньку: wtaf.ukraine@gmail.com

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2