Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Митного тарифу України щодо тимчасового застосування ставок ввізного мита на цукор»
16.04.2021 | 14:21 | Директорат агропромислового розвитку.

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до Митного тарифу України щодо тимчасового застосування ставок ввізного мита на цукор» (далі – проєкт Закону) Мінекономіки робить оголошення про його публікацію.

Метою проекту Закону є створення ринкових умов впливу на внутрішній ринок цукру, який має економічно та соціально важливе значення, через забезпечення у достатніх обсягах його пропозиції та запобігання суттєвим ціновим коливанням шляхом стимулювання його імпорту.

Проект Закону разом із аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua/ в рубриці „Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження стосовно проекту Закону та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, електронна адреса: s.karasevych@me.gov.ua;

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2