Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки України «Про затвердження вимог до повного технологічного циклу виробництва тютюнових виробів»
15.06.2021 | 16:01 | Директорат державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів.

З метою отримання пропозицій і зауважень Міністерство економіки України оприлюднює проєкт наказу Мінекономіки «Про затвердження вимог до повного технологічного циклу виробництва тютюнових виробів».

Проєкт наказу підготовлено з метою встановлення переліку вимог до повного технологічного циклу виробництва тютюнових виробів, що дозволить забезпечити реалізацію положень законодавства України щодо наявності повного технологічного циклу виробництва тютюнових виробів у суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на виробництво тютюнових виробів.

Електронну версію проєкту наказу, пояснювальної записки, аналізу регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Міністерства економіки України (www.me.gov.ua) у рубриці  «Обговорення проектів документів».

Зауваження та пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення проєкту наказу за адресою: Міністерство економіки України, вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01001, е-mail: m.kyslytska@mе.gov.ua.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2