Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Міжнародна виставка «Make in India Week»
10.02.2016 | 12:30 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ.

У період з 13 по 18 лютого 2016 pоку у м. Мумбай відбудеться виставка «Make in India Week», яка проходитиме за підтримки Уряду Індії.

Захід покликаний презентувати потенціал промислових галузей економіки країни, сприяти залученню іноземних інвестицій та пошуку партнерів, зацікавлених у виході на індійський ринок. Як очікується, участь в урочистому відкритті виставки візьме Прем'єр-міністр Індії Н.Моді.

Окрім виставкової частини, передбачено відкриття центру «Make in India» –майданчику для презентації інноваційної продукції та технологій, розроблених в Індії, а також проведення понад 20-ти бізнес-семінарів стосовно інвестиційного середовища в країні, податкових та інших аспектів діяльності іноземних компаній в Індії.

До участі у заході запрошуються представники ділових кіл України, у т.ч. вітчизняних компаній, які вже працюють на індійському ринку або зацікавлені в інвестуванні в індійську економіку. У цьому контексті індійською стороною висловлено готовність надати сприяння в організації національного павільйону, а також проведенні інших презентаційних заходів з метою представлення економічних та інвестиційних можливостей нашої країни у рамках тижня.

Більш детальна інформація щодо програми заходів, умов участі, переліку учасників, за посиланням: www.makeinindia.com.

Контакти організаторів заходу: Department of industrial policy and promotion, директор: Kalpana Awathi, тел.: +91 11 2309 2750, факс: +91 112306 3196, електронна адреса: kalpana.awasthi@nic.in.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2