Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 19 – 22 травня 2020 року
26.05.2020 | 09:04 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарне засідання Верховної Ради України

19 травня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин” (реєстраційний № 3398, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.), який прийнято за основу зі скороченим строком підготовки до другого читання.

19 травня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок” (реєстраційний № 2805, розроблений народними депутатами України Гетманцевим Г. О. та ін.), який направлено на повторне перше читання.

19 травня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України” (реєстраційний № 2325, розроблений народними депутатами України Бардіною Б. О. та ін.), який прийнято за основу.

20 травня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М супроводжував проекти Законів:

  • “Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій” (реєстраційний № 3012, розроблений народними депутатами України Мінько С. А. та ін.), який відхилено та альтернативний “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)” (реєстраційний № 3012-1, розроблений народними депутатами України Сольським М. М. та ін.), який направлено на повторне перше читання.
  • “Про Установу бізнес-омбудсмена” (реєстраційний 0944, розроблений Мінекономіки, друге читання), який не набрав голосів.
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення” (реєстраційний № 0958, розроблений народними депутатами України Порошенко П. О. та ін., друге читання), який повернуто на повторне друге читання.

Засідання комітетів Верховної Ради України

19 травня 2020 року на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приватизації земель державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій” (реєстраційний № 3012, розроблений народними депутатами України Мінько С. А. та ін.), який рекомендовано відхилити та альтернативний “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)” (реєстраційний № 3012-1, розроблений народними депутатами України Сольським М. М. та ін.), який рекомендовано направити на повторне перше читання.

20 травня 2020 року на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель” (реєстраційний № 2280, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти у другому читанні і в цілому як Закон з техніко-юридичним доопрацюванням та проект Закону “Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин” (реєстраційний № 3318, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.) який рекомендовано прийняти за основу.

20 травня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. взяла участь у засіданні Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів (в режимі відеоконференції) під час якого було розглянуто проекти законів:

  • “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (реєстраційний № 3115, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який рекомендовано включити до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання;
  • “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” щодо недопущення скасування рівноправності представництва держави, представників застрахованих осіб та роботодавців в управлінні страхуванням на випадок безробіття” (реєстраційний № 3115-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який рекомендовано включити до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання;
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дії колективних договорів” (реєстраційний № 3204, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який рекомендовано включити до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та прийняти за основу;
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дії колективних договорів” (реєстраційний № 3204-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який рекомендовано включити до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання;
  • “Про внесення змін до статті 8 Закону України “Про оплату праці” щодо підвищення розміру оплати праці працівникам бюджетних установ освіти, науки, охорони здоров'я, культури та деяких інших бюджетних установ” (реєстраційний № 3247, розроблений народними депутатами України Тимошенко Ю. В. та ін.) та проект Закону “Про внесення змін до статті 23 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” щодо підвищення розміру допомоги по безробіттю учасникам антитерористичної операції та іншим ветеранам війни” (реєстраційний № 3249, розроблений народними депутатами України Тимошенко Ю. В. та ін.), які не рекомендовано включати до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2