Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до розділу ХХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України щодо тимчасового звільнення від оподаткування ввізним митом цукру білого»
20.04.2021 | 08:22 | Директорат агропромислового розвитку.

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до розділу ХХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України щодо тимчасового звільнення від оподаткування ввізним митом цукру білого» (далі – проект Закону) Мінекономіки робить оголошення про його публікацію.

Метою проекту Закону є створення ринкових умов впливу на внутрішній ринок цукру, який має економічно та соціально важливе значення, через забезпечення у достатніх обсягах його пропозиції та запобігання суттєвим ціновим коливанням шляхом стимулювання його імпорту.

Проект Закону разом із аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України http://www.me.gov.ua/ у розділі «Обговорення проектів документів».

Пропозиції та зауваження стосовно проекту Закону та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, електронна адреса: s.karasevych@me.gov.ua;

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2