Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Інтелектуальна власність / Підтримка винахідництва, інновацій
Центри підтримки технологій та інновацій

26.07.2018 між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо створення Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні (далі – Меморандум).

Оскільки, відповідно до пункту 3.3 Статуту Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності» (далі – НОІВ) одним із напрямів предмету діяльності НОІВ визначено забезпечення функціонування мережі центрів підтримки технологій та інновацій, саме на базі НОІВ створено Центральний TISC (Центр підтримки технологій та інновацій).

З початку 2019 року Мінекономрозвитку забезпечено розширення мережі TISC в Україні, а саме відкрито TISC в Національному авіаційному університеті, Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" та Тернопільському національному економічному університеті.

TISC – спільний проект України та ВОІВ, направлений на розвиток інтелектуальної власності та стимулювання інноваційних процесів. Основною ціллю TISC є надання винахідникам віддаленого доступу до високоякісної технічної інформації і пов'язаними з нею послугами, дозволяючи новаторам розкрити свій потенціал, забезпечити охорону прав і управління ними.

Детально з інформацією про діяльність мережі TISC в Україні можливо ознайомитись за посиланням.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2