Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Баварія

ДОВІДКА щодо діяльності Постійної українсько-баварської робочої комісії

Назва: Постійна українсько-баварська робоча комісія.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до Спільної заяви про головні напрямки партнерського співробітництва між УРСР та Вільною державою Баварія від 29 січня 1990 р. (м. Мюнхен) та Спільного протоколу про розвиток та поглиблення партнерського співробітництва між Україною і Вільною державою Баварія від 15 жовтня 1992 р. (м. Київ).

У рамках Комісії створено 4 Робочі групи:

  1. Економіка та інвестиції.
  2. Юстиція, безпека та правоохоронні органи.
  3. Сільське господарство, продовольство, лісництво.
  4. Охорона здоров’я, соціальні питання, гуманітарне співробітництво.

Кількість проведених засідань: 10 засідань.

Останнє засідання: 8 - 9.02.2017, м. Київ, під співголовуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.Нефьодова та Державного міністра Баварії з питань Європи Б.Мерк.

Наступне засідання: дати будуть узгоджені дипломатичними каналами.

Голова Української частини – державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (постанова КМУ від 22.11.2017 № 900).

Основні напрями співробітництва, які опрацьовувалися під час останнього засідання: торгівля, інвестиції, співробітництво між міністерствами внутрішніх справ та антикорупційними органами, співробітництво у галузі сільського та лісового господарства, енергоефективність, гуманітарна сфера.

У рамках останнього засідання Комісії підписано:

  1. Спільна заява за результатами засідання.
  2. Спільна робоча програма на 2017-2018 роки.

Ключові домовленості останнього засідання:

  • здійснювати ознайомчі візити, обмін досвідом та інформацією у сфері боротьби з економічними злочинами, наркозлочинністю, кіберзлочинністю та корупцією;
  • обмін досвідом у сфері будівництва, продовження співпраці у сфері міського та регіонального планування, зокрема в питаннях енергоефективного планування і будівництва;
  • обмін досвідом з питань реформування та удосконалення збалансованого лісоуправління, функціонування ринку деревини, підвищення ефективності та конкурентоздатності лісогосподарств, адаптації до змін клімату.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2