Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів
Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 783 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»
11.11.2020 | 17:05 | Департамент аграрної політики.

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 783 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» (далі – Постанова).

2. Назва виконавця заходів із відстеження

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

3. Цілі прийняття акта

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 р. № 835 «Деякі питання надання Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальними органами адміністративних послуг» визначено повний перелік адміністративних послуг, як платних, так і безоплатних, що надаються Держгеокадастром та його територіальними органами.

Національний банк України листом від 11 січня 2018 р. № 57-0009/1799, надісланим до Держгеокадастру Секретаріатом Кабінету Міністрів України (лист від 11.04.2018 № 4897/0/2-18), звернувся до Кабінету Міністрів України щодо необхідності врахування у постанові Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 р. № 835 сучасних способів оплати адміністративних послуг.

Крім того, постанова Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 р. № 835 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» потребували взаємоузгодження в частині назв адміністративних послуг.

4. Строк виконання заходів із відстеження

Строк виконання заходів з повторного відстеження результативності регуляторного акта через рік після набуття чинності Постановою.

5. Тип відстеження

Повторне відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження

Одержання результатів повторного відстеження результативності Постанови проводилось шляхом аналізу статистичних даних про: кількість адміністративних послуг, що надано Держгеокадастром та його територіальними органами; кількість відмов у наданні адміністративних послуг, що надаються Держгеокадастром та його територіальними органами у сфері ведення Державного земельного кадастру.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Дані отримано шляхом аналізу адміністративної статистичної звітності про кількість адміністративних послуг, що надано Держгеокадастром та його територіальними органами на платній та безоплатній основі, а також відомостей Державного земельного кадастру.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

За період із 01.09.2019 по 01.09.2020 Держгеокадастром та його територіальними органами на платній та безоплатній основі загалом надано 6 980,2 тис. адміністративних послуг, із них, зокрема, у сфері Державного земельного кадастру надано 5 678,5 тис. адміністративних послуг, із них 5 225,6 тис. задоволено та 452,9 тис. відхилено.

9. Оцінювання результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

На підставі повторного відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акта можна зробити висновок, що Постанова відповідає поставленим цілям, її норми дозволяють використовувати єдиний підхід до надання та відмови у наданні адміністративних послуг.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2