Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Оголошення щодо запрошення експерта
06.09.2019 | 12:54 | Департамент державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно із Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 оголошує набір 5-ти експертів до участі у Спільному Програмному Комітеті Програми Interreg Польща-Білорусь-Україна 2021-2027.

Експерт повинен представляти організацію, до компетенції якої входять напрямки із перелічених нижче:

Експерт 1.

Представник національного або регіонального вищого навчального закладу, консультант або тренер в галузі освіти, представник дослідницького центру в галузі освіти.

Експерт 2.

Представник органу державної влади, відповідального за застосування горизонтальних політик ЄС, представник організації, яка працює у сфері промоції «рівного трактування» (equal treatment).

Експерт 3.

Представник державної або регіональної організації соціального партнерства, зокрема,  міжгалузевого об’єднання або галузевої (секторальної) асоціації в Україні.

Експерт 4.

Представник національної або регіональної торгово-промислової палати чи бізнес-асоціації в галузі промисловості та її напрямків серед великих, середніх та малих підприємств.

Експерт 5.

Представник організації у галузях: громадянського суспільства, екології, сприяння соціальній інтеграції, основного права, права людей з обмеженими можливостями, гендерної рівності та недискримінації в Україні.

Вимоги та кваліфікація експертів:

  • знання в одній із п’яти перелічених вище галузей, що відповідають критеріям експерта
  • компетентність в межах території Програми
  • знання території програми (в Польщі, Білорусі та Україні)
  • не менше 3-х років досвіду участі в міжнародних проектах
  • володіння англійською мовою
  • аналітичні та комунікаційні здібності, вміння працювати в команді, вміння логічно формувати аргументи та забезпечити зворотній зв”язок
  • підтримка з боку організації, яку представляє експерт

Умови участі:

Експерти братимуть участь у роботі/засіданнях Спільного Програмного Комітету та окремих галузевих групах Програми на ротаційній основі серед представників Польщі, України та Білорусі.

Засідання відбуватимуться раз на кілька місяців на території Програми.

У разі неможливості експерта брати участь у засіданні, організація, яку він представляє повинна забезпечити його заступника.

Якщо потрібно, експерт може консультуватися щодо своєї позиції з відповідною організацією на території України, Польщі та Білорусі.

Всі витрати, пов’язані з участю експерта у Спільному Програмному Комітеті покриваються із бюджету технічної допомоги Програми. 

Документи для участі у наборі:

Для участі у наборі потрібно надіслати інформацію про організацію, яку представляє кандидат, резюме кандидта, скан документа, що засвідчує рівень володіння англійською мовою кандидата, скан декларації про несудимість кандидата (у довільній формі) та заповнену он-лайн заявку.

У разі виникнення необхідності детальної інформації про кандидата чи організацію, Мінекономрозвитку може надіслати запит на додаткові документи.

Дата та контакти:

Заявки (українською мовою) потрібно надіслати до 20 вересня 2019 року на електронну адресу kodrova@gmail.com.

Контактна особа: Діана Кодрова – експерт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, тел.: +38 0322 61 02 59.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2