Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Пріоритетні реформи » РОЗВИТОК ЕКСПОРТУ » Інформація для експортерів » Інформація щодо змін у торговельних режимах в країнах світу
Інформація щодо ВЕЗ “Міжнародний центр прикордонного співробітництва “Хоргос”
10.12.2019 | 11:38 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

За інформацією Посольства України в Республіці Казахстан, у 2017 році створена ВЕЗ “Міжнародний центр прикордонного співробітництва “Хоргос”, яка знаходиться на прикордонній території Казахстану з Китаєм (Панфіловський р-н, Алматинської обл.). ЇЇ загальна площа складає 764 га, привілеями роботи є нульові ставки земельного податку, податку на майно, корпоративного доходу і нульова ставка ПДВ. Резиденти та нерезиденти користуються рівними правами, квота на залучення іноземної робочо сили відсутня.

На території ВЕЗ “Хоргос” можна здійснювати торгівлю алкогольними та безалкогольними напоями, мукою, тютюновими, хлібобулочними й кондитерськими виробами, медом, м’ясною, молочною та сувенірною продукцією. Наразі на ВЕЗ “Хоргос” уже функціонує понад 70 торгових закладів, основними відвідувачами яких є китайські та казахські туристи.

У разі зацікавленості вітчизняних товаровиробників у просуванні продукції на ринок Республіки Казахстан та відкриттті торгових закладів на території ВЕЗ “Хоргос”, Посольство, у межах компетенції, готове надати сприяння.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2