Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 14 – 18 вересня 2020 року
21.09.2020 | 08:40 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарне засідання Верховної Ради України

18 вересня 2020 року Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

16 вересня 2020 року на засіданні Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Новікова І. Ю. доповідала проект Закону “Про приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології” (реєстраційний номер 0067, розроблений Президентом України Зеленським В. О.), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

17 вересня 2020 року відбулось засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики, під час якого заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. доповів проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України” (реєстраційний номер 3987, розроблений Мінекономіки) та було продовжено розгляд проекту Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний номер 2194, розроблений народними депутатами України Заболоцьким М. Б. та ін.).

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2