Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Міжнародна туристична виставка The 31st Korea World Travel Fair
01.02.2016 | 16:07 | Управління туризму та курортів.

За інформацією, яку отримано від Посольства України в Республіці Корея, повідомляємо, що у період з 9 по 12 червня 2016 року в місті Сеул (Республіка Корея) в міжнародному виставковому комплексі COEX відбудеться одна з найбільших та найрейтинговіших в Азійсько-Тихоокеанському регіоні міжнародна туристична виставка The 31st Korea World Travel Fair (KOTFA).

Організаторами заходу виступають Міністерство культури, спорту та туризму Республіки Корея, Корейська туристична організація, Комітет Visit Korea, авіакомпанія Korean Air у співпраці з UNWTO. За інформацією організаторів виставки, у заході очікується участь більше 500 учасників з понад 60 країн світу.

Слід зазначити, що упродовж останніх років туристична галузь Республіки Корея активно розвивається, що відображається на зростанні в країні попиту на закордонні туристичні поїздки.

З метою формування позитивного іміджу нашої держави на міжнародному туристичному ринку та сприяння розвитку в'їзного туризму в Україну, Посольство України в Республіці Корея вважає за доцільне розглянути можливість забезпечення участі представників з України у згаданому масштабному туристичному заході.

На думку Посольства України в РК, це дозволить представити туристичну Україну, ознайомитись з уподобаннями та потребами корейських туристів, встановити прямі контакти із операторами туристичного бізнесу як Республіки Корея, так і країн Азійсько-Тихоокеанського регіону, а також, у разі зацікавленості сторін, підписати Меморандум про співробітництво між приватним туристичним сектором обох країн.

У разі зацікавленості з боку українських організацій, Посольство України в Республіці Корея готове надавати необхідне сприяння участі представників української туристичної галузі у міжнародній туристичній виставці The 31st Korea World Travel Fair.

З пропозиціями просимо звертатися до Управління туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Інформаційний буклет виставки та лист-запрошення від Голови Організаційного Комітету виставки KOTFA-2016 пана Шін Йонг-Мока можна завантажити звідси:

http://www.ex.ua/847550379910

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2