Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Морський Саміт 2016 в Республіці Індія
11.04.2016 | 11:40 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ.

Міністерство судноплавства Республіки Індія організовує проведення бізнес-заходу «Морський Саміт 2016» у період з 14 по 16 квітня 2016 року в конвенції Бомбею та виставкому центрі в м. Мумбаї. Республіка Корея буде виступати «країною-партнером» заходу. Відкриватиме Саміт Високоповажний Прем’єр-міністр Індії.

У період з 14 по 15 квітня відбудеться Саміт Інвесторів, у рамках якого плануються спеціальні зустрічі з питань інвестиційних можливостей в секторі морського судноплавства Індії, включаючи суднобудування, судноремонт, утилізації суден; земснарядів / виробництво барж, створення нових портів і потужностей, збільшення існуючих портів на основі портів промислового розвитку, розвиток морського кластера, проекти з внутрішніми районами підключення, мультимодальних логістичних вузлів, розвиток внутрішніх водних шляхів для вантажних і пасажирських перевезень, прибережного судноплавства, пасажирського поромного сполучення, круїзного туризму, розвитку островів і водних ресурсів, проекти з відновлення джерел енергії в портах та інших послуг (фінанси, юриспруденція, дизайн тощо).

У рамках проведення виставки під час зазначеного бізнес-заходу, поряд з ексклюзивними демо-показами, будуть представлені новітні технології, продукти і послуги.

Детальна інформація за посиланням: www.maritimeinvest.in.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2