Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку сплати рекламодавцями до державного бюджету штрафів за порушення вимог Закону України “Про рекламу” щодо реклами про вакансії (прийом на роботу)”
07.12.2021 | 09:51 | Департамент регуляторної політики та підприємництва.

 

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство економіки України оприлюднює проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку сплати рекламодавцями до державного бюджету штрафів за порушення вимог Закону України “Про рекламу” щодо реклами про вакансії (прийом на роботу)” (далі – проект постанови).

Проект постанови розроблено на виконання абзацу другого пункту 4 розділу І Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу” щодо протидії дискримінації за ознакою статі”. Проектом постанови пропонується затвердити Порядок сплати рекламодавцями до державного бюджету штрафів за порушення вимог Закону України “Про рекламу” щодо реклами про вакансії (прийом на роботу).

Електронну версію проекту постанови, пояснювальної записки розміщено на сайті Міністерства економіки України у розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції надсилати за адресою:

Міністерство економіки України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: boa@me.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2