Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 2 – 6 листопада 2020 року
09.11.2020 | 15:36 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарне засідання Верховної Ради України

3 листопада 2020 року перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала:

  • проект Закону “Про внесення змін до розділу ІІ “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” (реєстраційний номер 3692, розроблений народним депутатом України Третьяковою Г. М.), який прийнято;
  • проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи” (реєстраційний номер 4051, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який прийнято за основу;
  • проект Закону “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України” (реєстраційний номер 2051-1, розроблений народними депутатами України Кривошеєвим І. С. та ін.), який повернуто на повторне друге читання;
  • проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” у зв'язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень” (реєстраційний номер 3375, розроблений народними депутатами України Монастирським Д. А. та ін.), який прийнято.

4 листопада 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України” (реєстраційний номер 3987, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу та супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками” (реєстраційний номер 0853, розроблений народними депутатами України Хлань С. В. та ін.), який прийнято.

5 листопада 2020 року перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала проект Закону  “Про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” та інших законів України щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції” (реєстраційний номер 3295, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М.. та ін.), який прийнято.

5 листопада 2020 року за участю першого заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. було розглянуто проект Закону “Про внесення змін до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення” щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб” (реєстраційний номер 3010а, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу та альтернативний проект Закону “Про внесення змін до статті 47-1 Закону України “Про зайнятість населення” щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/чи надзвичайної ситуації” (реєстраційний номер 3010а-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), який відхилено.

5 листопада 2020 року за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікової І. Ю. було розглянуто проект Закону “Про приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології” (реєстраційний номер 0067, розроблений Президентом України Зеленським В. О.), який прийнято.

6 листопада 2020 Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І. Р. взяв участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

2 листопада 2020 року на засіданні Комітету з питань економічного розвитку (в режимі відеоконференції) заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону “Про внесення зміни до пункту 1 розділу ХІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про концесію” (реєстраційний номер 3961, розроблений Мінекономіки, друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

2 листопада 2020 року на засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів (в режимі відеоконференції) перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення розміру заробітної плати посадовим особам органів державної влади, місцевого самоврядування та державних підприємств” (реєстраційний номер 3034, розроблений народними депутатами України Кулініч О. І. та ін.) та альтернативний проект Закону “Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо встановлення обмежень розміру заробітної плати керівництва органів державної влади та державних підприємств” (реєстраційний номер 3034-1, розроблений народними депутатами України Королевською Н. Ю. та ін.), розгляд яких не завершено та запропоновано Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування висловити позицію щодо доцільності їх включення до порядку денного сесії.

4 листопада 2020 року на засіданні Комітету з питань економічного розвитку  заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону “Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями” (реєстраційний номер 3760, розроблений Президентом України Зеленським В. О.) який рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому як Закон з техніко-юридичними правками.

4 листопада 2020 відбулось засідання комітету з питань аграрної та земельної політики за участю заступників Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. та Висоцького Т. М., під час якого було розглянуто проект Закону “Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин” (реєстраційний номер 3318, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.), який рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому як Закон.

4 листопада 2020 року на засіданні комітету з питань правоохоронної діяльності заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романішин О. В.  доповідав проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних” (реєстраційний номер 3474, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.

4 листопада 2020 року на засіданні комітету з питань цифрової трансформації заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романішин О. В.  доповідав проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних” (реєстраційний номер 3474, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.

4 листопада 2020 року перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. взяла участь у комітетських слуханнях (в режимі відеоконференції) на тему “Щодо державної політики у сфері регулювання трудових відносин”.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2