Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Монголія

Міжурядова українсько-монгольська комісія з питань торговельно-економічного співробітництва

Назва: Міжурядова українсько-монгольська комісія з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

Правова підстава створення:

  • У відповідності до Протоколу між Урядом України і Урядом Монголії про створення Міжурядової українсько-монгольської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва від 5.11.1992.

Кількість проведених засідань: 5 засідань.

Останнє засідання: 23.05.2011 у м. Улаанбаатар, під співголовуванням заступника Міністра економіки України В. Мармазова та Міністра оборони Монголії Л. Болда.

Наступне засідання: буде узгоджено дипломатичними каналами.

Голова Української частини – Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 № 900).

Голова Монгольської частини – Міністр енергетики Монголії.

Ключові домовленості останнього засідання:

  • опрацювати можливість поставок з України важкої гірничорудної техніки; автомобілів і спеціального устаткування виробництва ХК «АвтоКрАЗ»;
  • опрацювати питання щодо зацікавленості українських підприємств в імпорті монгольського вугілля та інших корисних копалин, в т.ч. антрациту;
  • розглянути можливості співпраці у сфері проектування, реконструкції, модернізації, будівництві енергетичних об'єктів на території Монголії;
  • вивчити можливості залучення  українських фахівців до геологорозвідувальних робіт на території Монголії;
  • опрацювати шляхи реалізація спільного проекту з будівництва на території Монголії заводу з виробництва мінеральних добрив.

Українською стороною передано перелік проектних пропозиції щодо постачання на ринок Монголії устаткування для вугільної та гірничо-видобувної галузей, а також продукції та запасних частин ВАТ  «ХК» Луганськтепловоз» та ХК «АвтоКрАЗ».

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2