Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 13 – 17 липня 2020 року
21.07.2020 | 09:52 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарне засідання Верховної Ради України

13 липня 2020 року під час позачергового засідання Верховної Ради України заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)” (реєстраційний № 3012-2, розроблений народними депутатами України Сольським М. Т. та ін.), який прийнято за основу.

14 липня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом)” (реєстраційний № 2426, розроблений народними депутатами України Кисилевським Д. Д. та ін., друге читання), який прийнято.

17 липня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Свириденко Ю. А. взяла участь у “Годині запитань до Уряду”.

17 липня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Панаіотіді С. М. супроводжувала проект Закону “Про оборонні закупівлі” (реєстраційний № 2398-д, розроблений народними депутатами України Завітневичем О. М. та ін., друге читання), який прийнято.

Засідання комітетів Верховної Ради України

13 липня 2020 року на засіданні Комітету з питань економічного розвитку (в режимі відеоконференції) заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реформи патентного законодавства)” (реєстраційний № 2259, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін., друге читання), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому з техніко-юридичним опрацюванням.

15 липня 2020 року заступники Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. та Висоцький Т.М. взяли участь у засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого було розглянуто проект Закону “Про внесення змін до прикінцевих положень Закону України “Про безпечність та гігієну кормів” з метою стабілізації ринку кормів” (реєстраційний № 3672, розроблений народними депутатами України Сольським М. Т. та ін.,) який рекомендовано прийняти за основу та в цілому та продовжено розгляд проекту Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” (реєстраційний № 2194, розроблений народними депутатами України Заблоцьким М. Б. та ін.).

15 липня 2020 року на засіданні Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. доповідав проект Закону “Про вихід з Угоди про співробітництво держав - учасниць СНД у створенні, використанні та розвитку міждержавної мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки” (реєстраційний № 0048, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2