Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 28 вересня – 2 жовтня 2020 року
05.10.2020 | 09:53 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Пленарне засідання Верховної Ради України

29 вересня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. доповідала проект Закону “Про внесення зміни до пункту 1 розділу ХІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України
“Про концесію” (реєстраційний номер 3961, розроблений Мінекономіки), який прийнято за основу.

Засідання комітетів Верховної Ради України

28 вересня 2020 року під час засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. супроводжувала проект Закону “Про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні” щодо терміну набрання чинності окремими положеннями” (реєстраційний номер 4090, розроблений народними депутатами України Гетманцевим Д. О. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

30 вересня 2020 року на засіданні Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Новікова І. Ю. доповідала проект Закону “Про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо приєднання до Декларації про міжнародні інвестиції і багатонаціональні підприємства, відповідних Рекомендацій та процедурних Рішень Ради Організації економічного співробітництва та розвитку” (реєстраційний номер 0049, розроблений Мінекономіки).

30 вересня 2020 року на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. доповідав проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України” (реєстраційний номер 3987, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу та супроводжував проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції” (реєстраційний номер 3295, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.), який рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому в редакції комітету.

Також, під час засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Глущенко С. М. супроводжував проект Закону “Про внесення змін до прикінцевих положень Закону України “Про безпечність та гігієну кормів” з метою стабілізації ринку кормів” (реєстраційний номер 3672, розроблений народними депутатами України Сольським М. Т. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу.

Відповідно до календарного плану проведення четвертої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 5 по 9 жовтня 2020 року народні депутати працюватимуть в комітетах, тимчасових спеціальних комісіях і тимчасових слідчих комісіях і депутатських фракціях.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2