Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Документи
Інформація щодо співпраці з норвезькою компанією Dale of Norway

За інформацією Посольства України у Королівстві Норвегія норвезька компанія Dale of Norway AS, зацікавлена у налагодженні співробітництва з українськими компаніями, які б могли надавати послуги із пошиття одягу, зокрема, зшивання в’язаних у Норвегії вовняних частин одягу.

Зазначена компанія заснована у 1879 році та наразі залишається одним із небагатьох виробників текстильного одягу в Норвегії, зокрема всесвітньо відомих норвезьких светрів з традиційними візерунковими історичними мотивами. Компанія також виготовляє високоякісні натуральні вовняні футболки, кардигани, спідниці та аксесуари для дорослих і дітей. З 1956 року Dale of Norway AS створює офіційні светри норвезької збірної з лижних видів спорту для її участі в Олімпійських іграх та чемпіонатах світу. Завдяки збереженню та розвитку традиційної спадщини у сфері виробництва одягу протягом 140 років, продукція компанії заслужено вважається одним із символів Норвегії у світі. За інформацією з відкритих джерел, дохід компанії у 2017 році склав 15 млн. доларів США.

Компанія відзначається надійною репутацією та має важливе значення для інтересів текстильної промисловості України.

У разі виявлення інтересу у співпраці з боку великих українських компаній (фабрик) у сфері пошиття одягу, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Норвегія готовий провести особисті зустрічі з керівництвом Dale of Norway AS.

Контактна особа – директор з поставок Роара Міттета, e-mail: roar@dale.no.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2