Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання”
07.04.2021 | 11:35 | Департамент економіки безпеки і оборони.

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання” (далі – проект Закону) Мінекономіки оголошує про його публікацію.

Проект Закону розроблено у зв’язку з потребою, викликаною реаліями сьогодення, в удосконаленні національної системи експортного контролю, шляхом оптимізації процедур державного експортного контролю в цілому, в тому числі задля підвищення оперативності прийняття рішень у цій сфері та автоматизації процесів надання адміністративних послуг.

Зазначений проект Закону розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту Закону просимо надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, тел. 200-47-73*3976; е-mail: korol@me.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2