Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Оголошення
25-та річниця утворення Світової організації торгівлі
18.11.2020 | 20:30 | Департамент багатосторонніх та двосторонніх торговельних угод.

З нагоди 25-ої річниці утворення Світової організації торгівлі (СОТ) 19 листопада цього року відбудеться захід, присвячений обговоренню досягнень та підведенню підсумків діяльності СОТ, а також розгляду викликів, що постали перед організацією.

Захід під назвою “СОТ 25: минуле, сьогодення та майбутнє” складатиметься з основної промови та двох панельних дискусій.

Відповідно до програми із основною промовою виступить федеральний радник, віце-президент Швейцарської Конфедерації Гі Пармелен.

У ході першої панельної дискусії урядовці членів СОТ розглянуть питання розвитку організації протягом 25 років, обміняються думками щодо ролі, яку СОТ відіграє у формуванні економік країн, обговорять шляхи полегшення інтеграції країн, що розвиваються, та найменш розвинених країн у багатосторонню торговельну систему, а також недоліки функціонування організації.

Учасники другої панельної дискусії (представники приватного сектору, громадянського суспільства, ЗМІ та неурядових організацій) зосередять увагу на обговоренні впливу багатосторонньої торговельної системи на суспільство. Учасники обміняються ідеями у контексті забезпечення багатосторонньою торговельною системою кращого врахування потреб та очікувань суспільства, посилення інклюзивності організації з метою cтворення рівних умов для всіх, зокрема найбідніших країн, малого бізнесу, жінок та молоді.

Онлайн трансляція заходу відбуватиметься на офіційному веб-сайті СОТ, із детальною інформацією щодо програми та переліку промовців  можна ознайомитися за веб-посиланням.

Віртуальний формат заходу передбачає можливість долучитися до обговорення за допомогою запитань спікерам у офіційних соціальних мережах СОТ із використанням хештегу #askwtoat25. 

Інфографіка щодо основних історичних подій протягом 25 років діяльності СОТ.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2