Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 7 травня 2020 року
12.05.2020 | 09:25 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу.

Засідання комітетів Верховної Ради України

7 травня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. взяв участь (в режимі відеоконференції) у засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики, під час якого розглянуто проект Закону “Про внесення змін до Розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин” (реєстраційний № 3398, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому як Закон.

Також, було завершено розгляд проекту Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель” (реєстраційний № 2280, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін., друге читання), прийняття рішення якого перенесено на наступне засідання Комітету.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2